Житлова нерухомість

РУСАНІВСЬКА ГАВАНЬ

Детальніше
м. Київ,
вул. Євгена Маланюка, 101

Житловий комплекс «Русанівська Гавань» розташований на узбережжі Русанівської протоки. Мешканцям комплексу відкривається неймовірна панорама Дніпра та правого берегу Києва. 

Компанія «Ковальська» створила особливі умови для мешканців, аби вони могли насолоджуватися найціннішими митями свого життя – затишком власної домівки, щирими розмовами з рідними та романтичними вечорами з коханими. 

Філософія життя у «Русанівській Гавані» - мистецтво жити щасливо.

Завершення будівництва  4 квартал 2018
rusanivska-gavan.com.ua

Teleskop

Детальніше
м. Київ,
вул. Михайла Драгоманова, 10

Teleskop – 27-й житловий проект від «Ковальська Нерухомість»

Розташований у м. Київ, вул. Михайла Драгоманова, 10

Житловий будинок зводиться в Дарницькому районі з розвиненою інфраструктурою. Новобудова матиме 25 поверхів. Перший поверх – передбачений для комерційних примі-щень. Підземний паркінг розрахований на 100 місць – з них 70 для автомобілів і 30 для мотоциклів.

Завершення будівництва  2 квартал 2019

ЖК ДИНАСТІЯ

Детальніше
м. Київ,
вул. Липківського, 37г

Житловий комплекс «Династія» у Солом’янському районі по вулиці Митрополита Василя Липківського, 37г – це 25-й проект ПБГ «Ковальська», яким передбачено підвищені вимоги до життя комфорт-класу.

ЖК «Династія» – унікальне поєднання великого міста, паркових зон та сучасних архітектурних й інженерних рішень у центральний частині Києва.

Поблизу будинку – спортивний стадіон, магазини, банки, салони краси, центри дитячого розвитку, гімназія та інші об'єкти, які є факторами комфортного і зручного життя. 

У ЖК «Династія» створені максимально комфортні умови життя: широкий вибір планувальних рішень одно- та багатокімнатних квартир, індивідуальний та гостьовий паркінги, ізольований від шуму внутрішній двір, цілодобове відеоспостереження, озеленення території, облаштування дитячими і спортивним майданчиками.

Завершення будівництва  4 квартал 2017
www.dynastija.com.ua

Будинок по вул. Вірменській, 6

Детальніше
м. Київ,
вул. Вірменська, 6

Промислово-будівельна група «Ковальська» розпочала будівництво нового житлового комплексу на лівому березі. Всі проекти забудовника успішно реалізовані, вчасно введені в експлуатацію і функціонують без нарікань. Це – вже 24-й будинок під брендом «Нерухомість від Ковальської», який стане окрасою Дарницького району і забезпечить достойним житлом своїх мешканців.

Завершення будівництва  Введений

ЖК Паркова Вежа

Детальніше
м. Київ,
вул. Червонопільська, 2-г

ВАШ ДІМ — ВАША АТМОСФЕРА
 
 
З давніх часів і до сьогодні вежа є справжньою окрасою та символом місця, де розташована. Від легендарної Вавилонської до романтичної Ейфелевої – вежі завжди були оповиті історіями та, мов магніт, притягували допитливі погляди мандрівників з усіх куточків світу. Сьогодні вежа є символом величності, надійності та захисту.
Новий комплекс «Паркова вежа» за своєю архітектурою нагадує справжню 27-поверхову вежу, яка, безумовно, стане  надійною фортецею для своїх мешканців. Адже дім - це місце, куди людина постійно прагне повернутися, де вона зможе знайти спокій та затишок, зможе мріяти, планувати, жити, відчувати комфорт і захищеність.

Завершення будівництва  Введений
www.parkova-vezha.ua
 
Array ( [0] => [1] => apartment [2] => )