Житлова нерухомість

ЖК ДИНАСТІЯ

Детальніше
м. Київ,
вул. Липківського, 37г

Житловий комплекс «Династія» у Солом’янському районі по вулиці Митрополита Василя Липківського, 37г – це 25-й проект ПБГ «Ковальська», яким передбачено підвищені вимоги до життя комфорт-класу.

ЖК «Династія» – унікальне поєднання великого міста, паркових зон та сучасних архітектурних й інженерних рішень у центральний частині Києва.

Поблизу будинку – спортивний стадіон, магазини, банки, салони краси, центри дитячого розвитку, гімназія та інші об'єкти, які є факторами комфортного і зручного життя. 

У ЖК «Династія» створені максимально комфортні умови життя: широкий вибір планувальних рішень одно- та багатокімнатних квартир, індивідуальний та гостьовий паркінги, ізольований від шуму внутрішній двір, цілодобове відеоспостереження, озеленення території, облаштування дитячими і спортивним майданчиками.

Завершення будівництва  4 квартал 2017
www.dynastija.com.ua

Будинок по вул. Вірменській, 6

Детальніше
м. Київ,
вул. Вірменська, 6

Промислово-будівельна група «Ковальська» розпочала будівництво нового житлового комплексу на лівому березі. Всі проекти забудовника успішно реалізовані, вчасно введені в експлуатацію і функціонують без нарікань. Це – вже 24-й будинок під брендом «Нерухомість від Ковальської», який стане окрасою Дарницького району і забезпечить достойним житлом своїх мешканців.

Завершення будівництва  Введений

ЖК Паркова Вежа

Детальніше
м. Київ,
вул. Червонопільська, 2-г

ВАШ ДІМ — ВАША АТМОСФЕРА
 
 
З давніх часів і до сьогодні вежа є справжньою окрасою та символом місця, де розташована. Від легендарної Вавилонської до романтичної Ейфелевої – вежі завжди були оповиті історіями та, мов магніт, притягували допитливі погляди мандрівників з усіх куточків світу. Сьогодні вежа є символом величності, надійності та захисту.
Новий комплекс «Паркова вежа» за своєю архітектурою нагадує справжню 27-поверхову вежу, яка, безумовно, стане  надійною фортецею для своїх мешканців. Адже дім - це місце, куди людина постійно прагне повернутися, де вона зможе знайти спокій та затишок, зможе мріяти, планувати, жити, відчувати комфорт і захищеність.

Завершення будівництва  Введений
www.parkova-vezha.ua

Garden City Residence

Детальніше
м. Київ,
вул. Златоустівська, 30 а

Garden City Residence – затишний простір в центрі Києва. Відповідає високим вимогам жителя мегаполісу. В основі концепції комплексу покладена ідея створення зеленого куточку спокою та комфорту посеред гомінливого мегаполісу.
Завдяки ретельно розробленому озелененню житловий комплекс та його прибудинкова територія нагадують квітучий сад, в якому мешканці зможуть відпочити від метушні великого міста.
Кожна деталь в комплексі відповідає за підтримання комфортного, затишного і гармонійного образу життя його мешканців.
Garden City Residence - це європейська якість, екологічність і високі стандарти життя.

Завершення будівництва  Введений
garden-city.com.ua

Зелений острів-2

Детальніше
м. Київ,
вул. Сікорського, 37г

В 2013 р. під брендом «Нерухомість від Ковальської» розпочато зведення за новим стандартом «Комфорт-клас» другого житлового комплексу проекту "Зелений острів". Комплекс буде розташований у Шевченківському районі м. Києва по вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4-6.

До складу комплексу входять чотири 25-поверхових житлових будинки на 944 квартири, дворівневий підземний паркінг на 198 машиномісць та 7-поверхова адміністративна будівля.

Завершення будівництва  Введений