Новини

12-10-2016

БУДИНОК НА ВІРМЕНСЬКІЙ ГОТОВИЙ – ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ЗАСЕЛЕННЯ!

З 20 жовтня 2016 року запрошуємо всіх інвесторів отримати ключі від власних квартир у будинку по вул. Вірменській, 6а. Кожного, хто придбав квартиру, чекаємо для оцінки якості виконаних робіт та оформлення актів огляду житла під заселення.

Фактом здачі будинку в експлуатацію є Сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкту та Акт готовності об'єкта до експлуатації.

  

Житловий комплекс введено в експлуатацію на 3 місяці раніше від запланованого терміну. Будівельні роботи виконані на найвищому рівні.

"Новий об’єкт став 24-м будинком, який з гордістю декларує, що під брендом «Ковальська нерухомість» будується достойне житло, із високим рівнем інвестиційної довіри. ПБГ «Ковальська» у черговий раз довела, що слово не розбігається з ділом. Сказано – зроблено. Зовсім скоро наші інвестори стануть мешканцями власних комфортних помешкань" – коментує завершення робіт Дмитро Плосконос, керівник відділу продажу об'єктів нерухомості ПБГ "Ковальська".

Підписання Акту огляду квартири виконує експлуатуюча організація ТОВ «Ковальська-Житлосервіс», житлово-експлуатаційна дільниця (ЖЕД) №15, що обслуговуватиме новий житловий комплекс.

Директор ЖЕД №15 – Суслікова Галина Миколаївна.

Початок прийому інвесторів – з 20 жовтня 2016 року згідно встановленого графіку*:

• Пн.– Пт. – з 9:00 до 17:00, перерва з 13:00 до 13:30
• Перші три Сб – з 10:00 до 17:00, перерва з 13:00 до 13:30
• Сб. – Нд. – вихідні

*Оформлення та передача документів відбувається за попереднім записом.

З питань оформлення Актів огляду квартир чекаємо усіх власників-новоселів за адресою: вул. Вірменська,6а, 2 секція, 0-й поверх, житлово-експлуатаційна дільниця (ЖЕД) №15, тел.: (066) 923-57-81, (067) 497-51-69.

Ключі від квартир мешканці будинку на Вірменській можуть отримати після підписання відповідних договорів та акту огляду.

Увага!

Зразки договорів можна переглянути тут «САНТІМ» / «ОБРІЙ»

При собі необхідно мати:
– паспорт громадянина України (оригінал та копію).
– ідентифікаційний код (оригінал та копію).
– інвестиційний договір або попередній договір (оригінал та копію).

Усі документи підписуються виключно інвестором або відповідальною особою за дорученням.

Щиро вітаємо Вас та запрошуємо до своїх осель!



Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»