Новини

28-12-2015

БУДИНОК НА ВІРМЕНСЬКІЙ: НАГОРОДА ЗА ДОВІРУ

«Приємна новина для існуючих та потенційних інвесторів – будинок по вул. Вірменській, 6а буде введено в експлуатацію у IV кварталі 2016 року», – повідомив керівник відділу продажу об’єктів нерухомості ПБГ «Ковальська» Дмитро Плосконос.

Новина дійсно хороша і очікувана, адже забудовник докладає максимум зусиль, щоб майбутні власники квартир могли якнайшвидше відчути комфорт та затишок домашньої оселі.

«Наша компанія цінує ділову репутацію та добре ім’я, тому кожен об’єкт для нас не просто будинок – він стає цілим життям, яке ми проживаємо з моменту закладання фундаменту і аж до заселення у свої квартири їх власників. Їхня довіра для нас найважливіша, тому ми її завжди виправдовуємо», – додав Дмитро Плосконос.

Тим часом, не зважаючи на святкові дні, роботи на будівельному майданчику у розпалі.

Так, станом на 28 грудня триває армування і бетонування вертикальних монолітних залізобетонних конструкцій 11-го поверху першої секції та 14-го поверху другої секції.

Чітко за директивним графіком будівництва виконуються роботи з кладки керамзитобетонних блоків зовнішніх та внутрішніх стін, а також міжкімнатних перегородок у будинку на 7-му поверсі першої секції та 11-му поверсі другої секції.

Паралельно ведуться електромонтажні, сантехнічні та столярні роботи: здійснюється штроблення і прокладання у квартирах електричних кабелів з 2-го по 3-ій поверх першої секції та із 3-го по 5-ий поверх другої секції; проводиться укладання труб, монтажних стояків із 3-го по 5-ий поверх другої секції; встановлюються вікна на 5-ти поверхах обох секцій.

На 70% виконані роботи з будівництва підземного паркінгу – продовжується заливка фундаменту, армування та бетонування вертикальних конструкцій і плит перекриття.

Процес будівництва завжди доступний он-лайн. Щомісячні фотозвіти публікуються у розділі «Хід будівництва».

Інформацію щодо вартості та наявності вільних квартир, можливість придбання у розстрочку можна дізнатися, завітавши безпосередньо до офісів продажу «Нерухомість від Ковальської».

Офіс продажу «по вул. Вірменській, 6а».
Тел.: (050) 413-49-97, (095) 281-61-42

Центральний офіс продажу, вул. Панаса Мирного, 4
Тел.: (044) 591-77-99, (050) 413-07-20, (095) 281-11-27

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
Тел./факс: (044) 591-70-44