Дисконтна програма

Повернутись до списку

Компанія Blest ™

Blest ™ - найбільший виробник м'яких меблів і один із найпопулярніших брендів м'яких меблів в Україні.  Знижка - 10% пред`явнику клубної картки «Нерухомість від Ковальської» на всю продукцію під замовлення.

Blest ™ - найбільший виробник м'яких меблів і один із найпопулярніших брендів м'яких меблів в Україні.  

Знижка - 10% пред`явнику клубної картки «Нерухомість від Ковальської» на всю продукцію під замовлення. Карта діє у всіх фірмових відділах Blest ™ у м. Київ. Знижка не сумується з іншими діючими акціями в мережі магазинів.

Детальніше про нас.

Компанія Blest ™ була заснована в 1999 році і з самого початку своєї діяльності в основу роботи всієї команди були закладені фундаментальні внутрішні цінності - високі стандарти якості, створення унікального дизайну, технологічність і високі стандарти соціальної відповідальності. За цей період часу ми пройшли перевірку часом і набули репутації відповідального виконавця, ім'я якого асоціюється з високою якістю, унікальним дизайном і сучасними технологіями.

Керуючись основною цінністю, втіленої в продукцію і бренд - якістю в кожній деталі, ми ретельно контролюємо відповідність цим принципам всіх продуктів, послуг: процесу покупки  дивану, оформлення фірмових відділів, післяпродажного сервісу. Все це - результати довгострокової системної політики в області якості, які пройшли випробування часом. Продукція Blest ™ виробляється в умовах функціонування сертифікованої системи менеджменту якості ISO 9001: 2008.

При виробництві м'яких меблів Blest ™ використовуються екологічні технології виробництва, пакування та зберігання м'яких меблів. Матеріали і комплектуючі, які застосовуються в процесі виробництва, виготовляються з екологічно чистої сировини і проходять всі необхідні перевірки на екологічність і безпеку для здоров'я.

Наші переваги:
• Висококваліфікований персонал, який допоможе підібрати моделі, та втілити в реальність Ваші ідеї.
• Безкоштовна доставка в межах 20 км від м.Київ, а також у великі міста Бровари, Бориспіль, Буча, Боярка, Вишгород, Вишневе, Ірпінь.
• Гарантія 18 місяців і післягарантійне обслуговування.
• Термін виготовлення виробів становить від 7 робочих днів.
• Бібліотека 3D моделей для візуалізації інтер'єру і дизайн-проектів і багато інших переваг, які Ви зможете дізнатися вибравши нас!
• Послуга «Мобільний менеджер» (детально про послугу за посиланням: мобільний менеджер). До Вас приїде наш консультант з каталогами, зразками тканин, пакетом документів для оформлення замовлення.

Ми будемо раді бачити Вас в наших магазинах, адресу та телефони яких Ви зможете знайти, пройшовши за посиланням

Асортимент продукції www.blest.ua