Про бренд

«Ковальська Нерухомість» – відомий столичний бренд, представлений на ринку нерухомості Промислово-будівельною Групою «Ковальська», яка має бездоганну репутацію надійного девелопера. Кожен будинок – це інноваційні методи управління будівництвом на різних етапах реалізації проекту. Свідченням тому – 17 років досвіду та 26 успішно реалізованих житлових об’єктів.

будівельний комплекс

Будівельний напрямок Групи «Ковальська» – це цілісна структура із підприємств і підрозділів, що спеціалізується на виконанні повного циклу будівництва в якості забудовника і генерального підрядника: від розробки проектної документації і фінансування будівництва до зведення житла, а також об’єктів комерційного та промислового призначення. Власне виробництво будівельних матеріалів дає змогу не залежити від постачальників, а отже – завжди завершувати будівництво в обумовлені терміни.

  • Працює з

    2002 р.

  • Квартир введено в експлуатацію

    8835

  • Загальна площа об'єктів

    725515 м2

проектування

«Ковальська-Проект» – експерт з розробки архітектурних рішень у житловому, промисловому та муніципальному будівництві

житлосервіс

ТОВ «Ковальська-Житлосервіс» – управляюча компанія, яка з 2004 року обслуговує споруди зведені під брендом «Ковальська Нерухомість». Підприємство забезпечує функціонування інженерної інфраструктури житлових будинків, утримання прибудинкових територій, обслуговування офісних центрів та паркінгів. Інженерно-технічний та обслуговуючий персонал «Ковальська-Житлосервіс» дбає про зручність і комфорт мешканців будинків та власників нежитлових приміщень.

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N