31Z ЦЕ — ІНАКШИЙ КУТ ЗОРУ НА ЖИТТЄВИЙ ПРОСТІР

Промислово-будівельна група «Ковальська» будує житловий будинок 31Z, що розташується у Дарницькому районі Києва за адресою: вул. Драгоманова, 31з​. 

30 грудня 2020 р. Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала дозвіл на виконання будівельних робіт (№ІУ013201216444). 

Будівництво завершується у 4 кв. 2022 року. 

31Z має незвичайний для типової забудови лівого берега формат. А його ключова концепція — це інакший кут зору на життєвий простір.

Врахувавши особливості локації, ми одразу відмовилися від високої та тісної забудови. 31Z — це будинок класу комфорт+, який складатиметься з двох секцій висотою 9 та 16 поверхів.

Ольга Пилипенко, заступник генерального директора ПБГ «Ковальська»:

«Уважно вивчивши існуючу пропозицію комплексів у даному районі, ми зрозуміли, що його мешканці потребують нового формату житла, в якому буде більше затишку та особистого простору. Нам вдалося уникнути розповсюдженого у цій місцевості планування у стилі «вікна у вікна». Секції будинку повернуті таким чином, що кожна квартира має унікальний панорамний вид».

Концепцію будинку 31Z розробляла українська архітектурно-креативна агенція 2Storm. Їхнім завданням було створити проєкт, що гармонійно інтегрується у контекст локації та водночас помітно контрастує на фоні теперішньої забудови. Його фасад матиме спокійні кольори та легкі текстури. Кожна з квартир матиме відкриті скляні балкони. Це забезпечує легкість візуального сприйняття будівлі.

ІНФРАСТРУКТУРА

31Z створений для людей, яких приваблює краса та естетика. ​Вони сприймають візуальну досконалість як норму свого життя. Саме тому 31Z — це проєкт, довершений у кожній деталі.

У будинку передбачене просторе лобі з лаунж-зоною. Це місце, повз яке буде важко просто пройти, натомість захочеться зупинитися, щоб насолодитися атмосферою.

ЕЛЕГАНТНЕ ЛОБІ

Вхідна група створюватиме враження персонального та дбайливого підходу до всіх жителів дому та їхніх гостей. ​

Проєкт лобі розробляло архітектурне бюро YORK architects. 

Детальніше ознайомитися з інтер'єром лобі та дизайном поверху та ліфтових холів можна за посиланням https://build.kovalska.com/upload/31z.pdf
Для комфорту мешканців будинку у лобі буде окрема кімната для дитячих візочків та лапомийка для домашніх улюбленців.

На першому поверсі будинку передбачені комерційні приміщення з відкритими скляними фасадами, де надалі розташуються кафе, крамниці, пошта та інші сервіси.

Внутрішнє подвір'я будинку буде непроїзним для автомобілів. Натомість у ньому облаштують дитячий майданчик та зелену зону усередині комплексу.

Розвинута інфраструктура навколо будинку є однією з ключових переваг проєкту, адже поблизу є все необхідне для безтурботного життя. В пішохідній доступності ТРЦ та гіпермаркети. Освітні заклади, медичні центри, спортивні комплекси також розташовані на сусідніх вулицях. Поруч зручна транспортна розв'язка та метро.

Водночас локація не позбавлена затишності, адже прямо перед будинком розташовані променад озера Позняки та парк.

КВАРТИРИ ТА АПАРТАМЕНТИ

Будинок комфорт-класу 31Z — це 134 видові квартири з високим світлопроникненням та панорамними краєвидами. У комплексі буде різноманіття планувань. Однокімнатні квартири та апартаменти передбачені площею від 44,6 м2 до 56,5 м2, двокімнатні — від 73,9 м2 до 91,7 м2, трикімнатні — від 155,2 м2 до 163,2 м2. Також у будинку передбачений підземний паркінг та комори для зберігання.
Детальніше ознайомитися з плануваннями можна за посиланням https://build.kovalska.com/apartment/31z-13/1

УМОВИ ПРИДБАННЯ 

«Ковальська» пропонує максимально гнучкі умови для інвестування. При 100% оплаті покупці отримують знижку у розмірі 5% від базової вартості будь-якої квартири чи апартаментів. 

Також ми впровадили вигідні програми розтермінування. До 20 грудня 2022 року діє безвідсоткова розстрочка від забудовника при умові внесення від 30% власних коштів при купівлі однокімнатної квартири, від 20% при купівлі двокімнатної, та від 10% — трикімнатної. Надалі сума несплаченого залишку вноситься рівними частинами щомісячно.

ПРО ДЕВЕЛОПЕРА

Розвитком проєкту займається промислово-будівельна група «Ковальська». Ми є національним лідером серед виробників будівельних матеріалів та провідним девелопером з 18-річним досвідом на ринку житлової та офісної нерухомості. 

У будівництві проєкту 31Z «Ковальська» використовує власні ресурси. Такий підхід дає можливість компанії будувати якісно та завершувати свої проєкти вчасно. 

Докладну інформацію щодо придбання квартир та апартаментів ви можете отримати у центральному офісі продажів нерухомості ПБГ «Ковальська» у Києві за адресою:

вул. Панаса Мирного, 4

або телефоном: (044) 393-02-25.

 
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N