CRYSTAL PARK TOWER – МІСЦЕ ТВОЄЇ СИЛИ. «КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ» ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ ОБ'ЄКТ БІЗНЕС-КЛАСУ

Бути частиною безперервного руху, залишатися в ритмі, наповнювати тіло силою, а розум – спокоєм, встигати всюди, встигати бути собою. Crystal Park Tower – житловий комплекс «Ковальської Нерухомість» пропонує новий погляд на міське життя.

Об’єкт бізнес-класу розташований у кількох кроках від проспекту Перемоги, між парками ім. Пушкіна та КПІ, «Ковальська». Це одна з небагатьох новобудов у столиці із просторою зеленою зоною і головною автомагістраллю Києва у пішій доступності.

Crystal Park Tower дає можливість витрачати мінімум сил на буденні справи – максимум на себе. Адже усе необхідне для зручної організації власного часу прямо у будинку. Підземний трирівневий паркінг, сучасний фітнес-клуб, спа-центр, магазини, аптека, ресторан, салон краси, міні дитячий садочок.

«За 17 років на ринку  «Ковальська Нерухомість» відшліфувала майстерність у будівництві якісного і продуманого житла. – розповідає генеральний директор компанії «Ковальська» Сергій  Пилипенко. –  Ми готові  запропонувати клієнтам житло бізнес-класу. Crystal Park Tower – це новий рівень сервісу і комфорту, влучна відповідь на потреби сучасного ритму життя».

Фокус на деталях, продуманий розмах, ергономічність у кожній деталі вирізняють Crystal Park Tower серед десятків інших сучасних комплексів.  Цегляні стіни, огородження балконів і терас ударостійким склом, високі стелі, окремі ліфти для паркінгу та офісів. Усі ці зовнішні атрибути комфорту були б не  повними без внутрішнього відчуття, що ваш дім – територія цілковитого спокою. Тож багаторівнева система охорони, персональний електронний доступ, відеоспостереження доповнюють ідеальну картину розумного комфорту.

«Crystal Park Tower – це проект майбутнього, де реалізуються новітні технологічні рішення, цікаві архітектурні і сучасні дизайнерські ідеї. Ми переконані, що будинок - це щось більше, ніж просто квартира. Житло, площею від 58 до 207 кв. м., збудоване із якісних матеріалів власного виробництва Ковальської і розраховане на різні життєві сценарії. Crystal Park Tower  стане прекрасним вибором для тих, хто цінує комфорт, функціональність, красу і безпеку», – коментує начальник відділу продажу об’єктів нерухомості «Ковальської», Дмитро Плосконос.

Завершення будівництва Crystal Park Tower планується у 3 кварталі 2021 року.

Детальна інформація в офісі продажу по вул. Панаса Мирного, 4 та за тел.: (044) 393-02-25

http://crystal-tower.com.ua

Ваша «Ковальська Нерухомість

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N