ХІД БУДІВНИЦТВА CRYSTAL PARK TOWER СТАНОМ НА 21 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ

За 17 років на ринку нерухомості Ковальська відшліфувала майстерність створення житла і стала синонімом надійності. Адже ми знаємо, що швидкі темпи будівництва – не менш важливі, ніж висока якість, і кожного дня робимо максимум, щоб ви могли якомога швидше насолоджуватися життям у власній квартирі.

Звітуємо щодо останніх новин з будівельного майданчика ЖК бізнес-класу Crystal Park Tower. 

Станом на 21 жовтня 2019 року вже виконано палі під фундаменти, ростверки секцій №3 та №4, вертикальні елементи 3-го рівня паркінгу секції №4.
Наразі виконуються роботи по влаштуванню гідроізоляції секцій №3 та №4, зовнішніх стін паркінгу та армуванню вертикальних елементів 3 рівня паркінгу секції №3.

Сучасні технології, кращі світові практики будівництва, висококваліфіковані кадри – так ми розуміємо турботу про клієнтів. Обираючи «Ковальську Нерухомість» сьогодні ви отримуєте новий рівень сервісу і комфорту для свого майбутнього. 

Слідкуйте за новинами на сайті та на сторінці ЖК у Facebook. За додатковою інформацією можете звертатися в офіс продажу по вул. Панаса Мирного, 4 чи за тел.: (044) 393-02-25. 

Ваша «Ковальська Нерухомість»

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N