ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК DOCK32 СТАНОМ НА 23 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Команда «Ковальської Нерухомості» з нетерпінням чекає завершення будівництва та зустрічі з майбутніми мешканцями Dock32. Саме тому комплекс зростає невпинними темпами та вже досяг 23 поверху з 26.

У першому будинку секції №1 виконується монтаж опалубки плити перекриття над 23-м поверхом та армування плити перекриття над 22-м поверхом. Одночасно у секції триває влаштування цементно-піщаної стяжки підлоги на рівні 7 поверху та монтуються віконні конструкції на рівні 12 поверху. 

У секції №2 виконується кладка стін 19 поверху, монтаж сходових маршів 22-23 поверху. 

В обох секціях в цілому виконується влаштування систем водопостачання та опалення 14 поверху та триває штукатурка стін 4 поверху 

У другому будинку виконано влаштування штукатурки стін на рівні 12 поверху та влаштування цементно-піщаної стяжки підлоги до 10 поверху. 

В зоні паркінгу триває армування плити перекриття над -1 рівнем. 

Усі роботи на майданчику ЖК Dock32 виконуються згідно з графіком. На будівництві одночасно працюють в середньому понад 80 фахівців. 

Наші спеціалісти у офісах продажів завжди готові відповісти на ваші питання щодо купівлі нерухомості у комплексі за телефоном: (044) 393-02-25 або за адресою: пр-т Степана Бандери, 32Д. 
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N