«КОВАЛЬСЬКА» ІНВЕСТУЄ В UNIT.CITY $70 МЛН

Промислово-будівельна група розпочинає будівництво нових кампусів на території інноваційного парку.

 

ПБГ «Ковальська» та UFuture оголошують про співпрацю та розпочинають будівництво нових бізнес-кампусів на території UNIT.City. 

Команда «Ковальської» бере на себе будівництво кластеру, куди, зокрема, увійдуть п’ять бізнес-кампусів загальною площею 70 тис. кв. м. Інвестиції у розвиток інноваційного парку з боку промислово-будівельної групи перевищують $70 млн. Очікуваний термін реалізації проєкту — чотири роки. 

Василь Хмельницький, засновник UFuture:

UNIT.City — інноваційна екосистема, що вже впливає на розвиток технологічного сектору та економіки країни в цілому, хоча реалізована лише на 7%. Але головне, що ми вже зараз відкриваємо можливості талантам та компаніям досягати успіху тут, в Україні. Сьогодні ми залучаємо потужних лідерів ринку до стратегічного партнерства, щоб, об’єднавши досвід, знання та ресурси, вивести UNIT.City на глобальний рівень вже у 2023 році.

Сергій Пилипенко, генеральний директор ПБГ «Ковальська»:

Попри невтішні прогнози, що супроводжували економіку цього року, ми як внутрішній інвестор та надійний партнер віримо в український бізнес та успіх наших підприємців. Саме тому приєднуємося до розбудови UNIT.City, унікального для України технологічного та креативного середовища, яке акумулює навколо себе найкращі таланти. Переконаний, що «Ковальська» як потужний гравець на будівельному ринку забезпечить відчутний поштовх для розвитку інноваційного парку. 

Проєкти «Ковальської» у UNIT.City відповідатимуть принципам стійкої архітектури, серед яких інноваційність, естетичність та екологічна безпека. Передбачається, що споруди отримають сертифікацію Leed Silver, що означатиме, що вони витрачатимуть на 25% менше енергії і води під час експлуатації.

Костянтин Євтушенко, керівний партнер UNIT.City:

UNIT.City — культовий проєкт, який можливо створити тільки у партнерстві з потужними гравцями ринку. Ми запрошуємо до співпраці компанії, які розділяють наші цінності. Нам дуже імпонує інноваційний характер роботи команди «Ковальської». Разом ми створимо сучасний кластер, який стане окрасою парку. 

ПРО КАМПУСИ 

Кампуси від «Ковальської» гармонійно інтегруються у загальний архітектурний контекст UNIT.City. Для розробки їхніх проєктів «Ковальська» залучила відоме європейське архітектурне бюро APA Wojciechowski та міжнародну інженерну компанію TEBIN. 

Кампус В04 матиме динамічну об'ємну форму кристалу. Масивності споруді додаватимуть рельєфні архітектурні деталі на фасаді. В04 буде чітко й виразно підкреслювати межі простору й вирізнятися на фоні серії повністю скляних кампусів.

Кампус В06 також стане самобутнім елементом комплексу. Візуально об’єкт буде поділений на два об’єми: семиповерхову частину, яка тримає композиційну висоту будівлі, та двоповерхову, яка висувається у напрямку сусідньої споруди та консольно нависає над основним тілом будинку. 

У будівництві нових кампусів «Ковальська» застосовує інноваційні підходи, що є унікальними для українського ринку.  

Ігор Суботенко, заступник гендиректора ПБГ «Ковальська»:

Увесь процес роботи над проєктом, включно з етапом обслуговування споруд після їх зведення, буде комплексно цифровізовано за допомогою BIM-технологій. Настільки масштабне BIM-супроводження — винятковий досвід для української будівельної сфери. Ми раді, що маємо нагоду впроваджувати його саме з UNIT.City. Фактично, ми уже зараз маємо цифрові копії кампусів, в яких прорахована кожна деталь та визначений точний час виконання кожного етапу робіт. Такий підхід дає можливість відчутно скоротити терміни реалізації проєкту та уникнути помилок під час будівництва.

ДОВІДКА

UFuture — холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, що має диверсифікованийпортфель активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Зокрема, UFuture є мажоритарним акціонером девелоперської компанії UDP. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

ПБГ «Ковальська» — лідер ринку будівельних матеріалів і провідний девелопер України. Група об’єднує 13 підприємств реального сектору економіки, вартість яких становить $520 млн і які здійснюють повний цикл робіт від видобутку сировини і виробництва продукції до зведення споруд різноманітного призначення. Продукція представлена низкою брендів, зокрема «Бетон від Ковальської», тротуарна плитка «Авеню» та будівельні суміші Siltek. За 18 років на будівельному ринку група реалізувала більш як 1 млн кв. м. житлової і комерційної нерухомості. 

Підприємства «Ковальської» працюють у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях. Загальна чисельність працівників — понад 4500 осіб. 

UNIT.City — перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій і креативних індустрій. Мета парку — стати центром інновацій і точкою входу в Україну для інвесторів, партнерів і нових технологій із усього світу. Місцем, де концентрація компаній, стартапів, окремих фахівців, дослідницьких лабораторій дає умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростають швидше, ніж поза ним.
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N