«КОВАЛЬСЬКА» ДАРУЄ ПАРКІНГИ В ЖК «РУСАНІВСЬКА ГАВАНЬ»

«Ковальська Нерухомість» знову здивувала своїх інвесторів феєричними подарунками – безкоштовні паркінги в ЖК «Русанівська гавань». Кожен, хто придбає житло, має змогу отримати паркомісце в подарунок.

26 липня 2019 року у головному офісі компанії «Ковальська» відбувся розіграш «Твоє щасливе паркомісце». У ньому взяли участь перші 20 осіб, які придбали квартири в  ЖК «Руснівська гавань» з початку старту акційної кампанії. Розіграш відбувався публічно, аби кожен з присутніх міг особисто переконатися у відкритості та прозорості акції.

Власником щасливого паркінгу став Олег Лазун, який до останнього не міг повірити у свою удачу.

«Для мене цей виграш – фантастичний збіг обстави. У цей день я був записаний на прийом до стоматолога і сумнівався, що встигну прийти. Але дружина допомогла організувати час правильно. І ось у мене в руках сертифікат на парко місце - приємний бонус до нашої майбутньої квартири. Як таке може бути!? Ніколи в житті нічого не вигравав. Мало сказати, що «Ковальська» здивувала – я в шоці», - коментує переможець акції.

Акційна кампанія «Твоє щасливе паркомісце» триватиме до 30 вересня 2019 року. Наступний розіграш планується за 2 тижні. У ньому візьмуть участь усі учасники першого розіграшу, окрім переможця, та нові інвестори.

Поспішайте потрапити у другий розіграш - більше шансів виграти!

Детально про умови акції.

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N