«КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ» – ВДЯЧНІ ЗА ДОВІРУ!

З початком зими діти чекають на диво. Дорослі турбуються, аби диво трапилося вчасно і не розчарувало. Аж тут — серед передноворічної метушні, серед тисячі справ з’являється момент, коли спалахує в душі зовсім дитяче очікування чогось доброго. Так народжується Свято.

 

І ось святковий день. Навколо – кольори, пахощі, веселі рідні очі. Музика грає як не ззовні, то в серці. Найяскравіша мить – розгортаються подарунки. Як розтягнути відчуття щастя на цілий рік? Момент, що надає всьому сенс. Значить, не дарма була біганина, турботи, нерви. Ти стільки працював. Ти не міг інакше, адже в тебе вірили. Ти мав створити Диво. 
Віра в дива зникає, якщо вони не трапляються. Непроста робота – бути чарівником. Тим, кому довіряють. Треба постійно виправдовувати сподівання, здійснювати очікуване. Щасливу посмішку не можна зрадити. Кожен з нас буває чарівником для когось – тож ми добре знаємо, звідки сивина у Санти. 
Іноді мало треба людині для щастя – наприклад, мати дах над головою. І як важко часом втримати щастя в цих чотирьох стінах. Ми щасливі бути вашим затишним домом, бути вашою новорічною мрією, бути тими, на кого ви сподіваєтеся. Ви називаєте нас надійними – значить, ми виправдовуємо ваші надії. Заслужити вашу довіру – найвища нагорода. Це говорить про нас так добре, що віддячити ми можемо тільки найбільшим, на що здатні – бути достойними вашої довіри. Кожен будній і святковий день. Ми з вами. 
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N