«КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ» – ДРУГЕ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ДОВІРИ СЕРЕД НАДІЙНИХ ЗАБУДОВНИКІВ

Промислово-будівельна група «Ковальська» черговий раз підтвердила статус надійного партнера, посівши друге місце у рейтингу довіри серед надійних забудовників столичної нерухомості.

Оцінка довіри до забудовника була проведена в рамках незалежного опитування «Забудовники, яким довіряють-2016» серед користувачів Інтернет-порталу domik.ua, в якому  «Ковальська Нерухомість» отримала 11% голосів:                  
 
З повним переліком забудовників, які приймали участь у рейтингу, можна ознайомитися тут 
 
«Головна і беззаперечна перевага ПБГ «Ковальська» – це якість. Ми залишаємося лідерами серед виробників будівельних матеріалів, об'єднуючи ресурси різних передових підприємств та впроваджуючи сучасні технології. За рахунок групи наших підприємств ми реалізуємо комплексні рішення для будь-якого нашого об'єкта: починаючи від розробки і виконання проекту будівництва, закінчуючи його обслуговуванням власною комунальною службою. Ми намагаємося забезпечити наших майбутніх мешканців всім необхідним для життя. Наші об'єкти – це повноцінні комплекси зі своєю інфраструктурою, де завжди є місце для відпочинку та прогулянок з дітьми» – додав коментар Сергій Пилипенко, Генеральний директор ПБГ «Ковальська».
 
Щиро дякуємо за довіру!
 
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N