«КОВАЛЬСЬКА» УВІЙШЛА У ТОП-10 НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ

ПБГ «Ковальська» увійшла в десятку найбільш надійних забудовників країни за версією видання Dengi.ua.

В основу рейтингу редакція заклала такі критерії: вік будівельної компанії, кількість реалізованих об'єктів, кількість об'єктів, що будується, середній час відставання введення в експлуатацію житлових комплексів, наявність або відсутність конфліктів, прозорість забудовника.

ПБГ «Ковальська»  отримала один з найвищих балів серед 44 забудовників України.

Свою історію «Ковальська» веде з 1956 року. Девелоперський напрямок представлений в складі групи з 2002 року. З цього часу «Ковальська» успішно реалізувала 26 об'єктів житлової нерухомості. Ще 230,5 тис. кв. м житла наразі в процесі будівництва. 

У 2020 році група вийшла на ринок офісної нерухомості як професійний гравець, та стала співінвестором інноваційного парку UNIT.CITY та розпочала будівництво NUVO Business Park спільно з KDD Ukraine.
Ігор Суботенко, заступник генерального директора ПБГ «Ковальська»: 

«Торік ми повністю завершили каркаси ЖК DOCK32 і Crystal Park Tower. Добудували Русанівську Гавань і зробили благоустрій території, до того ж взялися продовжити роботи у будинках 22-25 і 30 у цій локації, які раніше не добудував Житлоінвестбуд-УКБ. 

Загалом минулий рік для нас як девелоперів був одним з найкращих. Портфель проєктів збільшився втричі, якщо порівнювати з показниками 2018-го. Якщо ми раніше одночасно зводили по два об’єкти, то наприкінці 2020-го вийшли на сім локацій.  План з продажів нерухомості ми виконали у жовтні, а за підсумками року — перевищили на 16%. 

Цього року ми здаємо в експлуатацію ЖК DOCK32, Crystal Park Tower та Русанівську Гавань (будинки №18-21, 22-25, 29 та 30).  У січні ми оголосили про старт нового житлового проєкту — двосекційного будинку 31Z на вул. Драгоманова. 

Також маємо на меті здати завчасно кампуси у UNIT.CITY В04 і В06. Плюс стартуємо з ще одним великим проєктом — бізнес-парком NUVO: уже у березні розпочнемо активні роботи на будмайданчику. 

Загалом у продажах нерухомості ставимо собі за ціль у 2021-му збільшити минулорічний показник на 21%».

 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N