ХТО ВИГРАЄ КВАРТИРУ В ЖК «ДИНАСТІЯ» СТАНЕ ВІДОМО ВЖЕ 17 БЕРЕЗНЯ

Учасникам акції «Знижка 1 000 000 грн. на квартиру» тепер є через що хвилюватися, адже грандіозна подія відбудеться зовсім скоро.

17.02.2017 відбувся останній з трьох проміжних розіграшів квадратних метрів від ПБГ «Ковальська». На кону головний приз – однокімнатна квартира у ЖК «Династія».
 
Аліна Сиром'ятнова, яка виграла сертифікат на 6 квадратних метрів, розповідає, що саме акція «Знижка 1 000 000 грн. на квартиру» стала для її сім'ї головним аргументом у рішенні придбати квартиру від «Ковальська Нерухомість».
 
«Моя донька була в захваті від суттєво вигідних умов купівлі квартири в ЖК «Династія». При тому, що ми у житті ніколи нічого не вигравали, проте акція від «Ковальської» викликала довіру. На перший розіграш квадратних метрів ми не встигли, на другому теж вийшов промах, але втретє – перемога стала нашою. Я завжди кажу дітям, щоб вони ніколи не зупинялися на півдороги, життя любить наполегливих. З нетерпінням чекатимемо 17 березня і віримо у свою удачу», – коментує переможниця  свій виграш. 
 
Запрошуємо учасників акції, у тому числі переможців попередніх трьох заохочувальних розіграшів, на розіграш головного призу – квартири, площею 49 кв. м., що відбудеться 17 березня о 18:00 за адресою вул. Євгена Коновальця (Щорса), 36Д, FRAT SOCIAL CLUB.
 
Вхід за запрошеннями.
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N