КВАРТИРА В ЖК «ДИНАСТІЯ» – ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕОЧІКУВАНИЙ СЮРПРИЗ ДЛЯ НАШОЇ СІМ'Ї

Можливість випробувати свою удачу дається кожному. Проте не кожен наважується ризикувати заради перемоги, адже вважає, що йому не пощастить.

Проте 27 сміливців, які вже придбали квартири в ЖК «Династія», абсолютно протилежної думки. Вони повірили у виграш і стали учасниками безпрецедентного розіграшу квартири, вартістю в 1 000 000 грн. 
 
І ось, 17 березня 2017 року, під час офіційного розіграшу стало відомо, кого ж обрала фортуна своїм фаворитом – ним став Андрій Несвєтєй, який виграв квартиру в ЖК «Династія».
 
 
 
Розгубленість і шоковий стан новоспеченого переможця було важко не помітити, проте він все ж таки прокоментував свою перемогу: 
 
«Я у житті ніколи нічого не вигравав. Але цього разу вирішив випробувати удачу з компанією «Ковальська», яка дала таку можливість і довела, що їй можна довіряти. Усі мої знайомі сумнівалися, що такі розіграші правдиві. Але тепер я переконаний: у житті все буває – в чудеса варто вірити».
 
 
 
Дружина ж Людмила, яка прийшла підтримати чоловіка, і власне була ініціатором покупки квартири, додала: 
 
«Для нашої сім'ї – це розкішний подарунок і абсолютно неочікуваний. На ринку нерухомості чимало пропозицій. Але ми обирали за критеріями – якість, надійність, розташування. На нашу думку, це найважливіше і «Ковальська» відповідає нашим бажанням». 
 
 
Присутніх вечора розважав відомий ілюзіоніст Роман Бондарчук, який влаштував вражаючу шоу-програму. 
 
 
 
Гості були задоволені легкою, позитивною атмосферою, маючи нагоду познайомитися із майбутніми сусідами та поспілкуватися з представниками компанії-забудовника. 
 
 
 
 
 
 
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська» 
тел./факс: (044) 591-70-44
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N