НОВИЙ САЙТ ЖК «ДИНАСТІЯ» – ВАША ІСТОРІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ В ОН-ЛАЙН

«Ковальська Нерухомість» презентує своїм клієнтам новий сайт житлового комплексу «Династія» dynastija.com.ua

Інформаційний Інтернет-ресурс розроблений відповідно до сучасних потреб користувачів та максимально адаптований для зручної експлуатації.  
 
 
Головною перевагою сайту є спеціально розроблені фільтри, що дозволяють обрати квартиру за параметрами та планом поверху. Саме це дає чітке розуміння вибору секції, поверху та планування. 
 
Дізнатися більше про забудовника та новий житловий об'єкт, бути постійно в курсі останніх новин, спеціальних пропозицій та вигідних акцій – один із пріоритетів нового ресурсу.
 
А доступність перегляду дозвільної документації вказує на прозорість і відповідну репутацію ПБГ «Ковальська». 
 
На сторінках нового сайту представлено генеральний план комплексу та його переваги. У розділі інфраструктура надана можливість оцінити місце розташування комплексу, ознайомитися із доступними для життя об'єктами, що забезпечують максимальний комфорт і зручність. 
 
Невід'ємним розділом на сайті є хід будівництва. Цілодобове спостереження за роботою на будівельному майданчику – це безперервний контроль процесу зведення та облаштування об'єкту на відповідність заявленим термінам будівництва.
 
Повний перелік контактів офісів продажу «Ковальська Нерухомість» дає можливість завжди бути на зв'язку або  отримати консультацію у зручному місці на вибір. 
 
Новий сайт ЖК «Династія» – це можливість зануритися у віртуальну атмосферу майбутнього житла!
 
 
Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська» 
тел./факс: (044) 591-70-44

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N