ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ПЕРШОГО РОЗІГРАШУ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ЖИТЛА В ЖК «ДИНАСТІЯ»

Розіграш, організований ПБГ «Ковальська», відбувся 20 січня у центральному офісі компанії. Учасниками стали усі покупці квартир у житловому комплексі «Династія», які придбали житло починаючи від моменту початку акції і мали змогу прийти на захід особисто.

 
 
 
У першому розіграші 2-х квадратних метрів безпрецедентної акції «Дві квартири за ціною однієї» переможцем стала Ірина Ретунська.
 
«Мені пощастило, що не всі інвестори були присутні (посміхається). Це значно збільшило мої шанси на виграш. Я нещодавно стала мамою і зробила інвестицію в майбутнє своєї дитини. До розіграшу ставилася скептично. А тепер вірю, що виграти реально не тільки квадратні метри, а й квартиру», – поділилася враженнями щаслива переможниця.
 
Гості вечора насолоджувалися приємною атмосферою та частуваннями. Крім того пообіцяли, що обов'язково випробують удачу вже в наступному розіграші – 3 лютого, де розігруватиметься  4 кв. м. 
 
Довідково
Нагадаємо, що 3 та 17 лютого усі учасники мають можливість виграти додаткові 4 та 6 кв. м. житлової площі у ЖК «Династія». 
А в березні 2017 року відбудеться розіграш головного призу – квартири, площею 49 кв. м., у якому візьмуть участь усі інвестори з датами договорів з 19.12.2016 р. по 28.02.2017 р., у тому числі переможці попередніх трьох заохочувальних розіграшів.  
 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N