СТАРТУЮТЬ ГАРЯЧІ ЗНИЖКИ НА ПАРКОМІСЦЯ ТА КОМОРИ У DOCK32

«Ковальська Нерухомість» дарує знижку до 15% на паркомісця у сучасному дворівневому підземному паркінгу житлового комплексу, що зводиться за адресою: пр-т Степана Бандери, 32-д.

Запрошуємо всіх покупців квартир самостійно обрати найкращі паркомісця із запропонованого переліку, а також скористатися у разі необхідності довгостроковою розстрочкою. Акція дія з 13.01.2020 р.

Сучасний паркінг у ЖК DOCK32 – це швидкісний ліфт прямо до поверху вашої квартири, контроль доступу в’їзду/виїзду – створений для вашого комфорту.

Це не тільки безпека вашого авто та захист від впливу погодних умов, а й розумний вклад у нерухомість, що буде актуальною за будь-яких умов.

Ви інвестуєте в квартиру – ми дбаємо про ваше авто. Увага! Кількість таких місць обмежена.

Крім того, раді повідомити, що від сьогодні ви також зможете придбати комору у ЖК DOCK32 за ціною від 32 000 грн., площею від 3 кв.м.

З коморою у вас більше не виникне дилеми, де розмістити інвентар для хобі, відпочинку та багато іншого. Отримайте можливість раціональніше використовувати простір у власній квартирі, перемістивши в комору зайві речі.

Чекаємо в офісі продажу «Ковальська Нерухомість» за адресою: вул. Панаса Мирного,4. Також телефонуйте.: (044) 393-02-25

Будуємо з турботою про вас.

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N