DOCK32 ВІДКРИВАЄ ВЛАСНИЙ ОФІС ПРОДАЖІВ

У DOCK32 від «Ковальської Нерухомості» вже у вівторок відкривається офіс продажів. Він розташувався за адресою: просп. Степана Бандери, 32Д,  в зовнішній частині території комплексу.

Обіцяємо, вам захочеться завітати в гості, адже ми подбали не тільки про якісний сервіс, але й про естетику самої будівлі. 

Архітектором будівлі в цілому, а також автором проєкту офісу обслуговування є Олег Біленчук, співзасновник Recorded Works Architecture. Раніше він працював над реконструкцією будівель у Лондоні, зараз використовує цей досвід у Києві. При проєктуванні DOCK32 надихався промисловою архітектурою Рибальського острову. Саме тому для оздоблення фасаду обрав пігментований бетон кольору охри, який асоціюється з історичною атмосферою суднобудівного середовища району. 

Візит до офісу продажів DOCK32 допоможе майбутнім власникам квартир скласти загальне враження про концепцію і стиль ЖК. Адже команда «Ковальської Нерухомості» прагнула створити не просто комфортний простір, але й підкреслити основний архітектурний задум лофт-будинку. Проєкт виконаний в стилі аскетичного урбанізму: фасад прикрашають графітова фактурна поверхня і колони з кольорового бетону ексклюзивного виробництва від «Ковальської».

Приймальня для клієнтів оформлена в стилі концепт-лофт. Архітектори повторили загальний дизайн житлового комплексу в інтер'єрі офісу, використовуючи ті ж матеріали і монохромну палітру кольорів. Характер промислової естетики простору підкреслюють мінімалістичні меблі, підлогові й настінні покриття, стилізовані під бетонні панелі.

Запрошуємо в наш оновлений офіс продажів DOCK32 на чашку ароматної кави. Наші менеджери завжди готові допомогти вам прийняти найкраще рішення щодо покупки нерухомості.

Офіс починає свою роботу з 30 червня і буде функціонувати з 10:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю та у суботу з 10:00 до 17:00 . 

Чекаємо вас за адресою: просп. Степана Бандери, 32Д.

 

 

 

Підписатися:

  • Поділитися
Назад до новин

Інші новини

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N