ЖИТИ ДОБРЕ БІЛЯ ВОДИ, А ЩЕ КРАЩЕ - КОЛИ ІЗ ЗНИЖКОЮ 10%

«Ковальська Нерухомість» надає знижки до 10% на купівлю квартир в ЖК «Русанівська Гавань»

Акцію завершено!

Жити щасливо - філософія життя в ЖК «Русанівська Гавань». ПБГ «Ковальська» створила особливі умови для майбутніх мешканців, аби вони могли насолоджуватися затишком власної домівки, щирими розмовами з рідними та романтичними вечорами з коханими.

Унікальний житловий комплекс розташований на узбережжі Русановскої протоки, де відкривається мальовнича панорама на Києво-Печерську лавру, а вихід до води створює свій беззаперечний комфорт.
Мрія жити біля води стала реальнішою. «Ковальська Нерухомість» надає знижки до 10% на купівлю квартир в ЖК «Русанівська Гавань». Це просторе житло на березі Дніпра, а головне - за привабливими цінами.

А для тих, кому зручно здійснювати оплату поетапно,діє безвідсоткова розстрочка з фіксацією вартості квадратного метру та можливої курсової різниці до 30,00 грн/$ згідно офіційного курсу НБУ. Перший внесок можливий від 30% вартості житла та сплата залишку до 20 червня 2019 року - вигідні умови обрати квартиру за власним смаком, не чекаючи слушного часу для покупки.

Мрія стане реальністю – варто тільки зробити крок їй на зустріч.

Кількість квартир – обмежена!
Детальні умови продажу можна дізнатися за тел.: (044) 393-02-28

Підписатіся:

  • Поділитися
Назад до акцій

Інші акції

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N