• «Русанівська Гавань»

  • Crystal Park Tower

  • Dock32

  • NUVO BUSINESS PARK

  • 31Z

«Русанівська Гавань»

детальніше

Crystal Park Tower

детальніше

Dock32

детальніше

NUVO BUSINESS PARK

детальніше

31Z

детальніше

Квартири від забудовника в Києві – найкраща можливість придбати власне житло


У місті Київ купити квартиру від забудовника є можливість в будь-якому районі. Вибір залежить від індивідуальних переваг людини. Найважливіше завдання – знайти надійну компанію, яка надасть нерухомість, що відповідає всім заявленим характеристикам. Хорошу репутацію заслужили квартири від «Ковальської». Цей забудовник пропонує новобудови в Києві, купити які можна за досить доступною вартістю.

Квартири від «Ковальської» в Києві – це сучасне житло, яке відрізняється хорошим плануванням, сучасними комунікаціями, високою якістю будівельних матеріалів. Цей забудовник зводить житлові комплекси Києва, які є одними з кращих в місті.

Комфортна нерухомість Києва – новобудови ЖК «Зелений острів»

У Києві багато хто воліє купити квартиру в новобудові на території району з хорошою екологічною обстановкою. Продаж житлової нерухомості, що відповідає даній вимозі, здійснюється в ЖК «Зелений острів». У 4 будинках заввишки 25 поверхів знаходиться 944 квартири. Поруч буде розташована 7-поверхова адміністративна будівля. Для зручності автомобілістів передбачено будівництво великого дворівневого підземного паркінгу.

Розташований комплекс в Шевченківському районі по вулиці Сікорського, що дозволяє купити квартиру від забудовника (Київ) з ​​прекрасним місцем розташування. Поруч знаходиться великий столичний парк «Нивки». Порадує мешканців ЖК і хороша транспортна доступність. У безпосередній близькості є станція метро, ​​розташована головна міська магістраль, є зупинки громадського транспорту.

У ЖК «Зелений острів» представлені квартира від забудовника (Київ) класу «Комфорт». Що стосується розмірів житлової площі, то заявлені наступні параметри:

  • однокімнатні квартири в новобудовах – від 47 кв.м;
  • двокімнатні квартири в новобудовах – від 74 кв.м;
  • трикімнатні квартири в новобудовах – від 98 кв.м.

Покупці мають можливість купити житлову нерухомість на свій вибір.

Купити квартиру в Києві: новобудова «Паркова вежа» – доступне сучасне житло

Думка, що новобудови Києва від забудовника реалізуються за дуже високою вартістю, є помилковою. У ЖК «Паркова вежа» квартира в новобудові може бути придбана за демократичною ціною. Цей 27-поверховий будинок розташований в Подільському районі. Купити нову квартиру тут – прекрасний вибір для людей, що віддають перевагу жити в хорошому районі міста, недалеко від природи. Поруч розташований мальовничий парк «Крістерова гірка», де можна чудово відпочити від столисної метукшні, не залишаючи його теріторії.

Квартири новобудові «Паркова вежа» ідеально підходять для сімей з дітками. Тут створено всі умови для цікавого та безпечного проведення часу.

Продаж квартир у Києві від забудовника – надійна та безпечна угода

Розглядаючи оголошення «Київ купити квартиру новобуд» слід пам'ятати, що найбільш надійним способом придбання нерухомості є угода з забудовником. Житло з категорії «продаж квартир Київ новобудови» точно має бездоганну юридичну репутацію. Покупець застрахований від неприємностей з новою нерухомістю.

Підбираючи квартири в київських новобудовах, людина має можливість вибрати житло з сучасним плануванням, що на вторинному ринку нерухомості є не завжди. Також продаж квартир в новобудові Києва від забудовника здійснюється за демократичною вартості, що робить житло доступним.

Здійснити мрію і купити квартиру в Київ в новобудові означає – подарувати собі затишну оселю.

зв'язок з нами

телефон

Адреса

  • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N