Знайдено 3 об'єктів

Знайдено 3 об'єктів

Площа (м2)

Вартість (грн/м2)

Поверх

Офіс №2

Будинок на Вірменській, 6

Від 0.00 грн/м2

 • Поверх1
 • Площа85.30 м2
 • Введено в эксплуатацию

Офіс №3

Будинок на Вірменській, 6

Від 0.00 грн/м2

 • Поверх1
 • Площа96.30 м2
 • Введено в эксплуатацию

Супермаркет

TELESKOP

Від 0.00 грн/м2

 • Поверх1
 • Площа1900.00 м2
 • Не введено в эксплуатацию

Купівля комерційної нерухомості: важливі нюанси

З кожним роком все більше бізнесменів приймають рішення купити комерційну нерухомість у забудовника, як більш безпечну і надійну альтернативу придбання об'єктів на вторинному ринку. Сьогодні це високоприбутковий актив, який користується заслуженим попитом для інвестування. Особливо цінуються приміщення в новобудовах на першому поверсі (за умови, що вони розташовані в районі з добре розвиненою інфраструктурою). Багато хто прагне купити комерційну нерухомість від забудовника (Київ та передмістя) не тільки з метою облаштування торгових площ або складських приміщень, а й для подальшої здачі в оренду.

Види комерційної нерухомості
Залежно від функціонального призначення комерційна нерухомість буває 4 типів:

 • Торгівельна – використовується для роздрібного продажу товарів, а також для розважальних послуг. Це торгово-розважальні центри, магазини і автосалони, аптеки тощо. На сучасному ринку представлений широкий вибір пропозицій комерційної нерухомості для торгівлі. Можна підібрати приміщення необхідної площі і архітектурної стилістики, з усіма необхідними інженерними комунікаціями.
 • Офісна – призначена для розміщення найрізноманітніших компаній, що спеціалізуються в сфері обслуговування. Одним із головних критеріїв до таких приміщень є близьке розташування до об'єктів житлового фонду. Крім загальних ціноутворюючих факторів тут має значення: наявність клімат-техніки (або можливості її встановити) і теплоізоляції стін, оснащеність інтернетом, облаштування зони відпочинку, кабінетне планування приміщення.
 • Складська – розрахована для зберігання товару (харчові продукти, побутова хімія, меблі, техніка і т.п.) у великих обсягах. Складська комерційна нерухомість в новобудовах займає не більше 5% від усієї кількості. Така тенденція обумовлює великий попит на даний вид нерухомості, що відкриває широкі перспективи для успішного бізнесу в сфері оренди. Залежно від ступеня відповідності міжнародним стандартам вся складська нерухомість поділяється на 4 класи.
 • Виробнича – використовується для промислової діяльності: від облаштування харчових фабрик до поліграфічних друкарень і взуттєвих майстерень. Це не обов'язково великі фабрики або величезні промислові підприємства. Підвищеним попитом також користуються міні-пекарні, невеликі кондитерські майстерні тощо.

Згідно статистики в рейтингу популярності серед об'єктів комерційної нерухомості сьогодні лідирують магазини, аптеки, центри дитячого розвитку, салони краси, тренажерні зали, приватні медичні клініки та лікарські кабінети, заклади громадського харчування.

 

Переваги покупки Комерційної Нерухомості в новобудовах

Незважаючи на активний процес забудови, комерційна нерухомість в новобудовах Києва вважається дефіцитом. Експерти радять підприємцям знайти перевіреного забудовника і купити комерційну нерухомість заздалегідь, ще на стадії її будівництва. Потенційний покупець має можливість вибрати оптимальний варіант з безлічі пропозицій.

У новобудовах відразу передбачається частину площ під комерційну нерухомість, які потім не потребують переоснащення. Це незаперечна перевага в порівнянні зі вторинним ринком, де бізнесмени змушені викуповувати житлові квартири і долати безліч труднощів з переоформленням житлової нерухомості в нежитлову. З огляду на те, що комерційні об'єкти розташовані в густонаселених житлових комплексах, питання про пошук клієнтів вирішується автоматично.

Комерційна нерухомість в новобудовах завжди юридично прозора, оскільки має одного господаря. Забудовник охоче надасть інформацію про особливості об'єкта і планування, про систему вентиляції та звукоізоляції. Сьогодні забудовники прагнуть максимально облагородити прилеглу територію і забезпечити розвиненість інфраструктури, що принципово важливо для комерційних будівель. Таке придбання стане надійною інвестицією в майбутнє.

зв'язок з нами

телефон

Адреса

 • м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4
До контактів
Ваше ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
N